Apple TV+ promuje swoje produkcje 2024 rok. Mroczna materia i inne

Apple TV+ zaprezentowało wideo promujące produkcje, jakie zobaczymy na platformie w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

Apple TV+
fot. Apple TV+

Apple TV+ to platforma, która charakteryzuje się na tle konkurencji tym, że dbają o rozwijanie tylko własnych produkcji, nie udostępniają projektów kupionych na licencji. To sprawia, że bardzo dba się o jakość filmów i seriali, jakie trafiają do oferty serwisu i pod tym względem Apple TV+ jest jedną z najmocniejszych platform na rynku. Teraz do sieci trafiło wideo promocyjne, w którym serwis promuje swoje oryginalne filmy i seriale na 2024 rok.

Wśród nich znajdziemy serial “Dark Matter” z udziałem Joela Edgertona. To adaptacja powieści science fiction autorstwa Blake’a Croucha wydanej w Polsce pod tytułem “Mroczna materia”. Innym projektem, jaki zobaczymy na platformie jest serial “Presumed Innocent”. To thriller prawniczy oparty na powieści Scotta Turowa, wydanej w Polsce pod tytułem “Uznany za niewinnego”. W roli głównej Jake Gyllenhaal. W tym roku na Apple TV+ zobaczymy również “Sugar” z Colinem Farrellem. To serial dramatyczny z elementami science fiction, który jest opisywany jako łamiąca gatunki produkcja o prywatnym detektywie z Los Angeles. Pierwsze ujęcia z tych i innych produkcji zobaczycie w poniższym wideo.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych