Argylle – Henry Cavill jako “szpieg” w zwiastunie filmu twórcy Kingsman

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Argylle, widowiska szpiegowskiego od Apple. Premiera produkcji w lutym.

Argylle
fot. Peter Mountain/Universal Pictures

“Argylle” to thriller szpiegowski od Apple, którego reżyserem jest Matthew Vaughn (seria Kingsman, “X-Men: Pierwsza klasa”). Produkcja została oparta na niewydanej jeszcze powieści autorstwa Elly Conway. Universal Pictures jest kinowym dystrybutorem widowiska. Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Bohaterką produkcji jest Elly Conway, sławna pisarka thrillerów szpiegowskich, których bohaterem jest światowej klasy agent, Argylle, który walczy z tajemniczym syndykatem przestępczym. Jednak pewnego dnia okazuje się, że jedna z powieści autorki zaczyna odzwierciedlać tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej. Z tego powodu Elly zostaje wzięta na celownik przez potężnych kryminalistów.

W obsadzie produkcji znajdują się Henry Cavill, Dua Lipa, Samuel L. Jackson, Bryan Cranston, Bryce Dallas Howard, Sam Rockwell, Ariana DeBose, Catherine O’Hara, John Cena oraz Rob Delaney. Za scenariusz produkcji odpowiada Jason Fuchs.

Premiera filmu w kinach 2 lutego 2024 roku. Natomiast w późniejszym terminie produkcja zadebiutuje na platformie Apple TV+.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych