Argylle na nowych zdjęciach z filmu. Ile części w planach?

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z komedii szpiegowskiej Argylle od reżysera serii Kingsman. Ponadto twórca wypowiedział się o potencjalnych sequelach.

Argylle
fot. Peter Mountain/Universal Pictures

“Argylle” to nowy film szpiegowski, który został luźno oparty na powieści autorstwa Elly Conway. Sama produkcja stanowi nie dosłowną ekranizację, a raczej meta-wariację na temat książki. Do sieci trafiły nowe zdjęcia promujące produkcję. Możecie sprawdzić je w poniższej galerii.

Ponadto reżyser widowiska, Matthew Vaughn, znany z takich serii jak Kingsman i Kick-Ass, wypowiedział się w rozmowie z Total Film na temat potencjalnych kontynuacji. Stwierdził, że chciałby zrobić jeszcze kolejne dwa filmy o losach Argylle’a. Zaznaczył, że podczas gdy pierwsza produkcja była wspomnianą wariacją na temat fabuły książek Conway, kolejne mają być bardziej oparte na samych powieściach. W drugiej części mielibyśmy zobaczyć jak Argylle został superszpiegiem.

Argylle – zdjęcia

Argylle

Argylle

fot. Apple TV+/Total Film

Argylle

Argylle

fot. Apple TV+/Total Film

Argylle

Argylle

fot. Peter Mountain/Universal Pictures

Argylle Argylle Argylle

W obsadzie produkcji znajdują się Henry Cavill, Dua Lipa, Samuel L. Jackson, Bryan Cranston, Bryce Dallas Howard, Sam Rockwell, Ariana DeBose, Catherine O’Hara, John Cena oraz Rob Delaney. Za scenariusz produkcji odpowiada Jason Fuchs.

Premiera filmu w polskich kinach 2 lutego.

Źródło: gamesradar.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych