Avengers 5 i 6 – nowe plotki na temat fabuł filmów. Zapowiada się na coś dobrego

Do sieci trafiła nowa pogłoska dotycząca fabuły filmów Avengers: The Kang Dynasty i Avengers: Secret Wars. Poznajcie szczegóły.

Avengers
fot. Marvel

Filmy “Avengers: The Kang Dynasty” i “Avengers: Secret Wars” to kolejne projekty kinowe wchodzące w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Do sieci trafiły intrygujące plotki dotyczące historii, jakie zobaczymy w wspomnianych projektach. Za informacje odpowiada scooper MyTimeToShineHello, czyli wiarygodny i dobrze poinformowany insider. Jednak oczywiście jak na razie należy traktować poniższe opisy w sferze plotek.

Według źródeł scoopera w “The Kang Dynasty” zobaczymy drużynę Avengers z Ziemi-616, która walczy z Radą Kangów i przegrywa. Jak zatem widać scenariusz z twistem fabularnym podobnym do “Wojny bez granic”. Natomiast w “Secret Wars” mamy zobaczyć jak TVA wysyła potajemnie zrekrutowaną grupę Multiversal Avengers, na czele której stoją Spider-Man (Tobey Maguire), Wolverine (Hugh Jackman) i Deadpool (Ryan Reynolds), aby ci uratowali Avengers 616 i raz na zawsze pokonali Kangów.

Trzeba przyznać, że powyższe opisy brzmią intrygująco i dobrze byłoby zobaczyć takie historie na wielkim ekranie. Premiera “The Kang Dynasty” została zaplanowana na 1 maja 2026 roku. Natomiast “Secret Wars” trafi do kin 7 maja 2027 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych