Awatar: Ostatni władca wiatru – pełny zwiastun serialu. Tak rozpoczyna się przygoda Aanga

Serial Awatar: Ostatni władca wiatru od Netflixa doczekał się pełnego zwiastuna. Premiera serialu na platformie już w lutym.

Awatar: Ostatni władca wiatru
fot. Robert Falconer/Netflix © 2023

“Awatar: Ostatni władca wiatru” to serial platformy Netflix, który stanowi aktorką wersję kultowej, animowanej produkcji, uwielbianej przez miliony widzów na całym świecie. Do sieci trafił pełny zwiastun serialu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Akcja serialu dzieje się w krainie podzielonej na cztery narody – Plemiono Wody, Królestwo Ziemi, Nomadów Powietrza oraz Naród Ognia. Kiedyś żyły one ze sobą w pokoju, jednak to się zmieniło, gdy Naród Ognia postanowił podbić inne krainy. Pewnego dnia pojawia się nadzieja w postaci Aanga, ostatniego Nomada Powietrza, który budzi się, aby zająć należne mu miejsce jako następny Awatar, strażnik pokoju, władający magią czterech żywiołów. Pomagają mu w tym nowo poznani przyjaciele – Sokka i Katara, rodzeństwo z Plemienia Wody.

W obsadzie produkcji znajdują się Gordon Cormier jako Aang, Kiawentiio jako Katara, Ian Ousley jako Sokka, Dallas Liu jako Zuko, Daniel Dae Kim jako Lord Ozai, Lim Kay Siu jako Gyatso, Paul Sun-Hyung Lee jako Iroh oraz Ken Leung jako Zhao.

Premiera serialu 22 lutego na platformie Netflix.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych