Batman 2 – kiedy zdjęcia do filmu? Te postacie mogą pojawić się w produkcji

Do sieci trafiła nowa informacja na temat startu zdjęć do filmu Batman – Part II. Według niej projekt zalicza spore opóźnienie.

Batman
fot. Warner Bros. Pictures

“Batman – Part II” to kolejna odsłona losów Mrocznego Rycerza z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Poprzednie doniesienia mówiły, że zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na początku 2024 roku. Jednak było to jeszcze przed strajkiem aktorów i scenarzystów. Daniel Richtman, bardzo dobrze poinformowany insider, zamieścił w sieci informację na temat nowej daty startu zdjęć. Otóż według scoopera prace na planie mają rozpocząć się dopiero późnym latem, a casting do nowych ról ma ruszyć w lutym. Jeśli ta informacja znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości, to możemy spodziewać się zmiany daty premiery. Obecnie jest ona zaplanowana na 3 października 2025 roku.

Co ciekawe Richtman wyjawił również, że w produkcji mają pojawić się dwie postacie, na które fani czekali. Są to Dr Thomas Elliot/Hush oraz Dick Grayson/Robin. Dla przypomnienia easter egg związany z tym pierwszym pojawił się już w poprzednim filmie. Z produkcji dowiedzieliśmy się, że Thomas Wayne był zamieszany w śmierć dziennikarza Edwarda Elliota, ojca Thomasa. Nawet w pewnym momencie na ekranie pojawia się słowo “Hush”.

Batman 2
fot. DC Comics

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. W poprzednich pogłoskach pojawiła się informacja, że w produkcji być może poznamy genezę kultowego złoczyńcy, Dwie Twarze. Ponadto mówi się, że produkcja będzie zawierać aktorski debiut antagonisty, Clayface’a.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych