Beacon 23 – Lena Headey w kosmicznym thrillerze. Zobacz zwiastun serialu

W sieci pojawił się zwiastun nowego serialu sci fi pod tytułem Beacon 23. Premiera produkcji w listopadzie.

Beacon 23
fot. MGM+

“Beacon 23” to nowy serial science fiction platformy MGM+, który został oparty na powieści autorstwa Hugh Howeya. Dla przypomnienia pisarz jest również twórcą literackiego pierwowzoru popularnego serialu “Silos” od Apple TV+. Do sieci trafił zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Akcja serialu rozgrywa się w najdalszych zakątkach Drogi Mlecznej i podąża za agentką rządową Aster i Halanem, stoickim byłym wojskowym, których losy splatają się, gdy zostają uwięzieni w jednym z wielu Beaconów, które służą jako latarnia morska dla międzygalaktycznych podróżników. Każdy Beacon jest prowadzony przez jednego dobrze wyszkolonego człowieka i wyspecjalizowaną sztuczną inteligencję. Aster w tajemniczy sposób trafia do samotnego strażnika latarni Halana i rozpoczyna się pełna napięcia walka woli. Halan zaczyna wątpić, czy Aster jest przyjaciółką, czy wrogiem, ponieważ jej umiejętność ukrywania swoich zamiarów i motywów może uczynić ją groźnym przeciwnikiem.

W rolach głównych w produkcji występują Lena Headey i Stephan James. Twórcą projektu jest Zak Penn (“Player One”, “Free Guy”).

Premiera serialu na platformie MGM+ 12 listopada. Nie wiadomo czy projekt trafi do Polski.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych