Berlin – nowa zapowiedź spin-offu Domu z papieru. Jest data premiery

Netflix zaprezentował nową zapowiedź serialu Berlin. Z wideo możemy dowiedzieć się, kiedy produkcja zadebiutuje na platformie.

Berlin
fot. TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2023

“Berlin” to nowy serial Netflixa, którego bohaterem jest tytułowy członek gangu Profesora z serialu “Dom z papieru”. Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Możemy z niego dowiedzieć się, że produkcja zadebiutuje na platformie Netflix 29 grudnia 2023 roku. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Serial opowiada o życiu Berlina, zanim ten trafił do ekipy Profesora i wziął udział w napadzie na hiszpańską mennicę. Tytułowy złodziej prowadzi życie pełne miłości i ryzyka. W serialu Berlin przygotuje jeden ze swoich najbardziej spektakularnych napadów. Będzie musiał sprawić, że warte 44 mln euro klejnoty znikną niczym w magicznej sztuczce. W tym celu zbiera ekipę złożoną z bardzo barwnych postaci, którzy przy tym są specjalistami w swoim fachu.

W obsadzie serialu znajdują się Pedro Alonso jako tytułowy bohater, Michelle Jenner jako Keila, Tristán Ulloa jako Damian, Begoña Vargas jako Cameron, Julio Peña jako Roi oraz Joel Sánchez jako Bruce.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych