Biały lotos – oto obsada 3. sezonu serialu. To oni zawitają do Tajlandii

Ujawniono nowych członków obsady 3. sezonu serialu Biały lotos, jednego z flagowych projektów HBO.

Biały lotos
fot. Paramount Pictures

Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong dołączają do obsady 3. sezonu nagradzanego serialu HBO “Biały lotos”. Dołączyli oni do powracającej do serii Natashy Rothwell, która została zaangażowana już wcześniej.

Akcja 3. sezonu będzie rozgrywała się w Tajlandii. Zdjęcia do nowej odsłony rozpoczną się w lutym w okolicach Koh Samui, Phuket i Bangkoku. HBO nawiązało współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii, aby wesprzeć zdjęcia i promocję kolejnego sezonu.

Biały lotos
fot. HBO

Jak powiedziała Janet Graham Borba, EVP of Production, HBO & Max: “Cieszymy się, że możemy współpracować z Urzędem Turystyki Tajlandii, aby zrealizować kreatywną wizję Mike’a i zaprezentować wszystko, co ten piękny kraj ma do zaoferowania, podczas gdy kolejna grupa gości przybędzie do hotelu Biały Lotos.”

Dla przypomnienia każdy sezon serialu opowiada historię innych gości jednego z hoteli tytułowej sieci w różnych częściach świata. Akcja debiutanckiej odsłony miała miejsce na Hawajach, a w 2. sezonie zawitaliśmy na Sycylię.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych