Bracia Coen nakręcą wspólnie nowy film. Będzie to horror

Bracia Coen powrócą z nowym filmem. Ethan Coen wyjawił pierwsze szczegóły ich wspólnego projektu. Zapowiada się zacnie.

Bracia Coen
fot. materiały prasowe

Bracia Coen to jedni z najwybitniejszych żyjących obecnie reżyserów. W ich filmografii znajdziemy tak kultowe produkcje jak “Fargo”, “Tonie jest kraj dla starych ludzi” czy “Big Lebowski”. Jednak nie dali światu żadnego, wspólnego projektu od czasu “Ballady o Busterze Scruggsie” z 2018 roku. Wygląda na to, że niedługo ten stan rzeczy zmieni się. Otóż w trakcie wykładu mistrzowskiego Ethan Coen wyjawił, że razem z bratem Joelem napisali nowy scenariusz, który mają zamiar wyreżyserować.

Twórca zdradził, że ma to być bardzo krwawy horror. Co ciekawe porównał film do innego dzieła, które nakręcił wraz z bratem. Chodzi o produkcję “Śmiertelnie proste”. Dla przypomnienia w niej właściciel baru odkrywa romans żony i wynajmuje prywatnego detektywa, aby zabił kobietę i jej kochanka.

Przy tym Tricia Cooke, żona Ethana, która razem z nim napisała nadchodzącą czarną komedię “Żegnajcie laleczki”, wyjawiła na tym samym wykładzie, że to nie tylko bardzo krwawy horror, ale nowy film Coenów ma być również bardzo zabawny. Wszystko zostało przygotowane do nakręcenia filmu, jednak najpierw Joel Coen będzie musiał zakończyć swój własny projekt. Prawdopodobnie zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się pod koniec roku.

Źródło: worldofreel.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych