Deadpool 3 – Daniel Radcliffe w obsadzie widowiska MCU?

W sieci pojawiła się informacja na temat filmu Deadpool 3. Wygląda na to, że możemy w nim zobaczyć gwiazdę Harry’ego Pottera.

Deadpool 3
fot. Warner Bros. Pictures

“Deadpool 3” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów superbohaterskich najbliższych lat. Przede wszystkim będzie to debiut Pyskatego Najemnika w ramach MCU. Produkcja ma być pełna gościnnych występów postaci bardzo dobrze znanych fanom filmów na podstawie komiksów Marvela. Jednak widowisko ma podobno obfitować również w zaskakujące cameo. Do sieci trafiła plotka, która mówi o tym, że Daniel Radcliffe (seria filmów o Harrym Potterze) został zaangażowany w projekcie w “tajnej roli”. Informacja pochodzi od Daniela Richtmana, znanego insidera, którego wiadomości już wiele razy znalazły potwierdzenie w przeszłości.

Oczywiście jest to na razie nieoficjalna informacja. Jednak już pojawiają się spekulacje, że Radcliffe mógłby w filmie wcielić się w jedną z wersji Wolverine’a, ponieważ według plotek multiwersum i linie czasowe mają odegrać ważną rolę w produkcji. Jeśli pogłoska okazałaby się prawdą, to byłaby odpowiedź na fanowski casting Radcliffe’a, którego wielu wielbicieli MCU widziało jako nowego Wolverine’a.

Deadpool 3
fot. 20th Century Fox/Marvel

W obsadzie produkcji pojawią się Ryan Reynolds jako Deadpool i Hugh Jackman jako Wolverine. Ponadto do swoich ról z poprzednich części przygód Pyskatego Najemnika powrócą Morena Baccarin (Vanessa), Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Niewidoma Al), Rob Delaney (Peter), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) i Shioli Kutsuna (Yukio). Wśród nowych członków obsady znajdują się Emma Corrin i Matthew Macfadyen. Za kamerą stoi Shawn Levy.

Premiera filmu w USA 6 września 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych