Deadpool 3 – nowa plotka na temat roli Wolverine’a Hugh Jackmana w filmie

Do sieci trafiła kolejna pogłoska dotycząca fabuły filmu Deadpool 3. Dotyczy ona postaci Wolverine’a w wykonaniu Hugh Jackmana.

Deadpool 3
fot. 20th Century Fox

“Deadpool 3” to chyba w tym momencie najbardziej oczekiwany film 5. Fazy MCU. Produkcja ma bowiem wprowadzić postać Pyskatego Najemnika do Kinowego Uniwersum Marvela oraz przywrócić na ekran Wolverine’a w wydaniu Hugh Jackmana. I właśnie w sieci pojawiła się nowa plotka na temat tego ostatniego.

Za pogłoskę odpowiada bardzo dobrze poinformowany insider MyTimeToShineHello. Twierdzi, że w “Deadpoolu 3” TVA będzie chciało zrekrutować wersje PRIME bohaterów Marvela, aby stworzyć multiwersalną armię mogącą przeciwstawić się Kangom. Jako wersja PRIME Wolverine’a zostaje wybrana ta w wykonaniu Hugh Jackmana. Niestety ma on nie być przekonany, aby dołączyć do zespołu. Oczywiście jak na razie należy tę informację traktować w sferze plotek.

W obsadzie filmu oprócz wspomnianego Hugh Jackmana znajdują się Ryan Reynolds w tytułowej roli oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan Kapicic (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Oczekuje się, że Emma Corrin wcieli się w Cassandrę Novę, a Matthew Macfadyen najprawdopodobniej zagra agenta TVA o imieniu Paradox. 

Premiera filmu została zaplanowana na 3 maja 2024 roku. Jednak być może zostanie ona przesunięta.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych