Deadpool 3 – dwie wersje bohatera na nowych zdjęciach z planu

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu promujące komiksowe widowisko Deadpool 3. Premiera produkcji została zaplanowana na lipiec.

Deadpool 3
fot. 20th Century Fox/Marvel

“Deadpool 3” to kolejny film Kinowego Uniwersum Marvela. Przy tym to pierwsza produkcja z Pyskatym Najemnikiem wchodząca w skład MCU. Co chwilę do sieci wpadają kolejne zdjęcia z planu widowiska. Najnowsze z nich dają wgląd na interesującą sekwencję. Widzimy w niej bowiem dwie wersje Deadpoola w wykonaniu Ryana Reynoldsa. Jedna z nich wygląda na młodsze wcielenie bohatera. Zapewne pochodzi z innego świata, ponieważ multiwersum ma odegrać ważną rolę w filmie. Link do zdjęć znajdziecie poniżej.

Szczegóły fabuły produkcji są trzymane w tajemnicy. W filmie w jakiś sposób tytułowy heros połączy siły z Wolverinem. Podobno główną antagonistką widowiska ma być Cassandra Nova, znana z komiksów złowroga bliźniaczka Charlesa Xaviera. W produkcji możemy spodziewać się wielu interesujących cameo.

W obsadzie filmu znajdują się Ryan Reynolds w tytułowej roli, Hugh Jackman jako Wolverine oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan Kapicic (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Oczekuje się, że Emma Corrin wcieli się w Cassandrę Novę, a Matthew Macfadyen najprawdopodobniej zagra agenta TVA o imieniu Paradox. 

Premiera filmu w kinach 26 lipca 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych