Detektyw: Kraina nocy – nowy zwiastun serialu. Mroczne śledztwo w mroźnej scenerii

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź serialu Detektyw: Kraina nocy. Premiera nowej odsłony produkcji w styczniu.

Detektyw: Kraina nocy
fot. HBO

“Detektyw: Kraina nocy” to nowy sezon uznanej antologii kryminalnej od HBO. Produkcja była promowana na wydarzeniu CCXP w Brazylii. W trakcie panelu zaprezentowano ekskluzywnie dla widzów obecnych na miejscu nowy zwiastun serialu. Teraz materiał trafił do sieci. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie: “Gdy w Ennis na Alasce zapada długa noc, ośmiu mężczyzn pracujących w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal znika bez śladu. By rozwiązać sprawę, detektyw Liz Danvers i Evangeline Navarro, będą musiały skonfrontować się nie tylko z mrokiem wewnątrz siebie, ale także zagłębić się w prawdy pogrzebane głęboko pod wiecznym lodem.”

W obsadzie serialu znaleźli się: Jodie Foster, Kali Reis, Finn Bennett, Fiona Shaw, a także Christopher Eccleston, Isabella Star LaBlanc i John Hawkes. Gościnnie wystąpią: Anna Lambe, Aka Niviâna, June Thiele, Diane Benson i Joel D. Montgrand. Issa López nie tylko wyreżyserowała wszystkie epizody, ale jest także showrunnerką i odpowiada za scenariusz tej produkcji. Serial będzie składał się z sześciu odcinków.

Premiera serialu na HBO i w ofercie HBO Max 15 stycznia

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych