Diuna 2 – znana aktorka wystąpi w ważnej roli w filmie?

Do sieci trafiła intrygująca plotka na temat widowiska Diuna: Część druga. Chodzi o nieoczekiwany występ popularnej aktorki.

Diuna: Część druga
fot. Warner Bros. Pictures

Premiera filmu “Diuna: Część druga” zbliża się wielkimi krokami. Jednak to nie przeszkadza, aby do sieci trafiła plotka, która jest prawdziwą bombą. Znany insider MyTimeToShineHello, którego informacje już wiele razy znalazły potwierdzenie w rzeczywistości, twierdzi, że Anya Taylor-Joy pojawi się w filmie. Według scoopera gwieździe “Gambitu królowej” przypadła w udziale rola Alii Atrydy, siostry Paula, córki Jessiki.

W literackim oryginale Alia miała styczność z wodą życia jeszcze przed porodem, co sprawiło, że stała się jedną z “przednarodzonych”, posiadając wspomnienia tysięcy osób. Odegrała kluczową rolę w pierwszej powieści. Jednak to w kolejnej, czyli “Mesjaszu Diuny” stała się jedną z głównych postaci. Występ Taylor-Joy byłby zatem znakomitym wprowadzeniem do trzeciego filmu.

W obsadzie filmu powracają znani z poprzedniej części Timothée Chalamet jako Paul Atryda, Rebecca Ferguson jako Lady Jessica, Josh Brolin jako Gurney Halleck, Stellan Skarsgård jako Baron Vladimir Harkonnen, Dave Bautista jako Glossu Rabban, Stephen McKinley Henderson jako Thufir Hawat, Zendaya jako Chani, Charlotte Rampling jako Gaius Helena Mohiam i Javier Bardem jako Stilgar. Wśród nowych nazwisk w obsadzie znajdują się Austin Butler jako Feyd-Rautha Harkonnen, Florence Pugh jako księżniczka Irulana, Christopher Walken jako Imperator Shaddam IV, Lea Seydoux jako Lady Margot oraz Souheila Yacoub jako Shishakli.

Premiera filmu w polskich kinach 29 lutego 2024 roku.

Źródło: konto X MyTimeToShineHello

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych