Wiedźmin – Dolph Lundgren zagra w spin-offie serialu

Legenda kina akcji, Dolph Lundgren, ujawnił, że zagra w spin-offie serialu Wiedźmin. Projekt znajduje się obecnie w fazie zdjęć.

Dolph Lundgren
fot. The CW

Netflix obecnie rozszerza świat serialu Wiedźmin o kolejny spin-off. To serial “Rats”, który opowiada o znanej z książek Andrzeja Sapkowskiego grupie tytułowych, buntowniczych nastolatków. Dolph Lundgren w rozmowie z Aftonbladet wyjawił, że jest obecnie w RPA, gdzie przebywa na zdjęciach do wspomnianego projektu. Ma on odegrać jedną z kluczowych ról.

Sugeruje się, że aktor może wcielić się w ikoniczną postać Leo Bonharta, znaną z powieści. To łowca nagród, który polował w książkach o wiedźminie na Ciri. To psychopata i sadysta, który lubi pastwić się nad ofiarami.

Szczury to grupa nastolatków, którzy są ofiarami wojny Nilfgaardu o podbój kontynentu. To banda rozbójników, której drogi krzyżują się z Ciri w pewnym momencie powieści.

Dolph Lundgren
fot. The CW

Dolph Lundgren – skąd znamy aktora?

Dolph Lundgren to wielka gwiazda kina akcji. Aktor dał się poznać szerszej publiczności w takich produkcjach jak “Rocky IV”, “Punisher” czy “Uniwersalny żołnierz”. W ostatnich latach Lundgren wystąpił w takich projektach jak “Aquaman”, “Creed 2”, “Arrow” oraz seria Niezniszczalni.

Źródło: Redanianintelligence.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych