Dżentelmeni – zwiastun serialu Netflixa. Nowa opowieść z uniwersum Guya Ritchiego

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź serialu Dżentelmeni od Guya Ritchiego. Premiera produkcji w marcu.

Dżentelmeni
fot. Netflix

“Dżentelmeni” to nowy serial Netflixa, który rozszerza uniwersum z filmu Guya Ritchiego pod tym samym tytułem. W produkcji zobaczymy zupełnie nową historię i nowe postacie. Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu, który zapowiada premierę w marcu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie: “W serialu Eddie Horniman niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się imperium marihuany. W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.”

W obsadzie znajdują się Theo James, Kaya Scodelario, Daniel Ings, Joely Richardson, Vinnie Jones, Giancarlo Esposito, Chanel Cresswell, Michael Vu, Max Beesley, Jasmine Blackborow, Harry Goodwins, Dar Salim, Pearce Quigley, Ruby Sear i Peter Serafinowicz. Guy Ritchie jest producentem projektu i wyreżyserował dwa pierwsze odcinki.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych