Egzorcysta: Wyznawca – horror straszy w nowym zwiastunie

Do sieci trafił nowy zwiastun horroru Egzorcysta: Wyznawca, sequela kultowej produkcji z lat 70. Premiera w październiku.

Egzorcysta
fot. Universal Pictures

“Egzorcysta: Wyznawca” to kontynuacja kultowego filmu z 1973 roku, uważanego za wiele osób za najstraszniejszy horror w historii. Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Wideo możecie obejrzeć poniżej. Materiał ogłasza również nową, wcześniejszą datę premiery. Otóż obraz trafi do kin 6 października 2023 roku (także w Polsce). Pierwotnie miał on zadebiutować 13 października 2023 roku.

W filmie Victor Fielding to ojciec samotnie wychowujący córkę od śmierci żony w trzęsieniu ziemi na Haiti. Pewnego dnia jego córka Angela i jej przyjaciółka znikają w lesie w tajemniczych okolicznościach. Odnajdują się po kilku dniach, jednak nie są takie, jak wcześniej. Okazuje się, że za ich zachowaniem kryje się nieprawdopodobne zło. Victor zgłasza się o pomoc do osoby, która na własnej skórze odczuła starcie z mrocznymi siłami.

W obsadzie znajdują się Leslie Odom Jr., Lidya Jewett, Olivia Marcum, Ellen Burstyn, Ann Dowd, Jennifer Nettles i Norbert Leo Butz. Obraz wyreżyserował David Gordon Green na podstawie scenariusza, który napisał do spółki z Peterem Sattlerem.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych