Fallout – ujawniono datę premiery serialu Amazona

Amazon Prime Video ogłosiło datę premiery serialu Fallout, na podstawie popularnego cyklu gier wideo.

Fallout
fot. Amazon Prime Video

“Fallout” to serial post-apo platformy Amazon Prime Video, który został oparty na serii gier Bethesdy. W końcu ujawniono datę premiery produkcji. Otóż trafi ona na platformę 12 kwietnia 2024 roku. Datę ujawniono w specjalnym wideo, które możecie sprawdzić poniżej.

Akcja serii gier dzieje się w post-apokaliptycznych realiach Stanów Zjednoczonych po wojnie nuklearnej. Ludzie, którzy przeżyli ukryli się w podziemnych schronach. Całość utrzymana jest w klimacie retrofuturyzmu, gdzie nowoczesna technologia miesza się z rozwiązaniami z XX wieku. Miejscem akcji serialu Amazona jest Los Angeles i Bunkier 33, z którego pochodzi główny bohater produkcji. Fabuła ma przecinać się z wydarzeniami z serii gier.

W obsadzie produkcji znajdują się między innymi Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Moisés Arias, Mike Doyle, Aaron Moten i Xelia Mendes-Jones. Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner piastują funkcję showrunnerów. Jonathan Nolan jest reżyserem projektu i napisał scenariusz do produkcji wraz z Lisą Joy. Duet był wcześniej odpowiedzialny między innymi za “Westworld”.

Źródło: Oficjalne konto Twitter Prime Video

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych