Fantastyczna Czwórka – jest faworyt do roli Doktora Dooma. Anya Taylor-Joy zagra w filmie?

Do sieci trafiły kolejne plotki dotyczące castingu do filmu Fantastyczna Czwórka. Brzmią naprawdę intrygująco.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

Dzień bez kolejnej plotki na temat widowiska “Fantastyczna Czwórka” dniem straconym. Jak informuje znany insider MyTimeToShineHello, podobno Cillian Murphy jest faworytem Marvel Studios do zagrania roli Doktora Dooma. Nie potwierdzono czy już oficjalnie rozpoczęto negocjacje w sprawie angażu, ale jeśli Murphy zostałby zatrudniony jako ikoniczny przeciwnik Fantastyczne Czwórki, to byłoby to spełnienie marzeń wielu fanów. Bowiem irlandzki aktor był w sieci faworytem do sportretowania Dooma.

Dla przypomnienia we wcześniejszych pogłoskach postać wspomnianego antagonisty była łączona również z takimi aktorami jak Ryan Gosling, Josh Hartnett, Mads Mikkelsen, Ralph Fiennes oraz Jason Clarke. Oficjalnie tego nie potwierdzono, ale podobno głównym złoczyńcą filmu ma być Galactus, a Doom pojawiłby się dopiero w scenie po napisach.

Co do wspomnianego Galactusa, to nieodłącznym elementem jego komiksowego anturażu jest herold, sługa, który przeszukuje wszechświat w poszukiwaniu planet do zjedzenia dla swojego pana. Jak twierdzi Daniel Richtman, uznany scooper, którego informacje już wiele razy znalazły potwierdzenie, ponoć Anya Taylor-Joy znajduje się na radarze Marvel Studios, aby wcielić się w herolda Galactusa. Chodzą pogłoski, że być może miałaby zagrać żeńską wersję Srebrnego Surfera. Jednak bardziej prawdopodobnym wyborem jest Frankie Raye.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych