Fantastyczna Czwórka – nowa plotka o Galactusie w filmie MCU

Fantastyczna Czwórka MCU doczekała się kolejnej plotki, która trafiła do sieci. Premiera filmu w 2025 roku.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

“Fantastyczna Czwórka” jest jednym z kolejnych projektów Kinowego Uniwersum Marvela oraz pierwszym filmem o tej grupie superbohaterów po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya. Na temat projektu w sieci pojawiło się już wiele plotek, dotyczących castingu czy fabuły. Najnowsza z nich dotyczy heralda Galactusa, którego mamy zobaczyć w produkcji. Wśród poprzednich plotek mówiło się, że Srebrny Surfer nie będzie pomocnikiem złoczyńcy.

Teraz, bardzo dobrze poinformowany insider, MyTimeToShineHello. Stwierdził, że herald Galactusa będzie płci żeńskiej. Od razu w sieci rozpoczęły się spekulacje, że wspomnianą pomocnicą Galactusa może być Frankie Raye aka Nova. Oczywiście jest to na razie plotka, biorąc pod uwagę fakt, że Galactus do tej pory nie został potwierdzony jako główny antagonista widowiska.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Na razie nie znamy również odtwórców głównych ról w projekcie. Podobno Vanessa Kirby wcieli się w postać Sue Storm/Niewidzialnej Kobiety, a Joseph Quinn ma zagrać jej brata, Johnny’ego Storma/Ludzką Pochodnię.

Za kamerą filmu stoi Matt Shakman, a za scenariusz odpowiadają Jeff Kaplan i Ian Springer.

“Fantastyczna Czwórka” zadebiutuje w kinach 2 maja 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych