Fantastyczna Czwórka – Jake Gyllenhaal może zagrać Reeda Richardsa?

Do sieci trafiła zaskakująca plotka na temat filmu Fantastyczna Czwórka. Chodzi o casting do roli Reeda Richardsa.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

“Fantastyczna Czwórka” to jeden z szykowanych przez Marvel Studios projektów MCU. Plotki na temat castingu do głównych ról w produkcji już wyrosły do miana prawdziwej telenoweli. Najnowsza z nich dotyczy obsadzenia roli Reeda Richardsa. I jest to póki co najbardziej zaskakująca pogłoska. Otóż znany insider, MyTimeToShineHello, którego informacje wiele razy potwierdziły się w przeszłości, twierdzi, że po tym jak Matt Smith zrezygnował z roli lidera Fantastycznej Czwórki, angaż zaproponowano Jake’owi Gyllenhaalowi.

Najbardziej zaskakujące w powyższej plotce jest to, że aktor już miał okazję zaprezentować się w MCU. Gyllenhaal wystąpił bowiem jako Quentin Beck/Mysterio w filmie “Spider-Man: Daleko od domu”. Jeśli plotka okaże się prawdą, pojawiają się dwie opcje. Marvel Studios może po prostu zapomnieć o poprzedniej kreacji aktora, jak to zrobili z Gemmą Chan, która zagrała w filmach “Kapitan Marvel” i “Eternals” dwie różne postacie. Druga opcja to wersja Reeda Richardsa z innego świata, co byłoby na miejscu, biorąc pod uwagę kwestię multiwersum.

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Podobno głównym złoczyńcą produkcji ma być Galactus. Według plotek w rolach Sue Storm/Niewidzialnej Kobiety i Johnny’ego Storma/Ludzkiej Pochodni mają pojawić się odpowiednio Vanessa Kirby i Joseph Quinn.

“Fantastyczna Czwórka” trafi do kin 2 maja 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych