Fantastyczna Czwórka – Marvel Studios oficjalnie ogłasza obsadę! Bez niespodzianek

Po miesiącach spekulacji w końcu Marvel Studios ogłosiło, kto zagra główne role w filmie Fantastyczna Czwórka. Przy okazji ujawniono nową datę premiery.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

Telenowela pod tytułem obsada filmu “Fantastyczna Czwórka” w końcu dobiegła końca. Marvel Studios z okazji walentynek ujawniło oficjalnie, kto wcieli się w czworo głównych bohaterów widowiska MCU. Będą to: Pedro Pascal jako Reed Richards/Mister Fantastic, Vanessa Kirby jako Sue Storm/Niewidzialna Kobieta, Joseph Quinn jako Johnny Storm/Ludzka Pochodnia oraz Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm/Rzecz. Nie jest to zaskoczenie, bo właśnie wspomniana czwórka pojawiała się w plotkach w ciągu ostatnich tygodni.

Przy okazji Marvel Studios zaprezentowało oficjalne logo widowiska i grafikę przedstawiającą obsadę. Postacie na niej są inspirowane aktorami, zatem najprawdopodobniej ukazują kostiumy, które zobaczymy w produkcji. Sama grafika sugeruje również, że akcja filmu może być, przynajmniej w części, osadzona w latach 60. XX wieku. Na niej między innymi Ben czyta magazyn “Life” z 1963 roku. Do tego grafika potwierdza, że w widowisku pojawi się znany z komiksów robot H.E.R.B.I.E.. Nowe materiały możecie sprawdzić na początku poniższej galerii.

Fantastyczna Czwórka – oficjalna obsada i grafiki

Fantastyczna Czwórka

Fantastyczna Czwórka

fot. Marvel Studios

Fantastyczna Czwórka

Fantastyczna Czwórka

fot. Marvel Studios

Fantastyczna Czwórka

Pedro Pascal

fot. HBO

Fantastyczna Czwórka

Vanessa Kirby

fot. IMDb

Fantastyczna Czwórka

Joseph Quinn

fot. Netflix

Fantastyczna Czwórka

Ebon Moss-Bachrach

fot. FX

Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka

Ponadto “Fantastyczna Czwórka” zyskała nową datę premiery. Film pojawi się w kinach 25 lipca 2025 roku. Wcześniej widowisko miało zadebiutować 2 maja. Poprzednią datę premiery produkcji teraz zarezerwowano dla innego projektu MCU, “Thunderbolts”.

Źródło: oficjalne konto X Marvel Studios

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych