Fantastyczna Czwórka – kto Reedem Richardsem w filmie MCU? Nowe plotki

Do sieci trafiły nowe plotki na temat castingu do filmu Fantastyczna Czwórka, a konkretnie roli Reeda Richardsa.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

“Fantastyczna Czwórka” to jeden z kolejnych projektów będących częścią MCU. Jednak proces castingu do produkcji to prawdziwy chaos i ogrom plotek, które powstają na ten temat. W maju pisałem o tym, że Marvel Studios wybrało swoją obsadę. Otóż w jej skład mieli wchodzić: Adam Driver jako Reed Richards/Mr Fantastic, Margot Robbie jako Sue Storm/Niewidzialna Kobieta, Paul Mescal jako Johnny Storm/Ludzka Pochodnia oraz Daveed Diggs jako Ben Grimm/Recz. Potem pojawiły się informacje, że praktycznie cała grupa zrezygnowała z projektu. Na placu boju miał pozostać tylko Diggs.

O Driverze mówiono, że odpuścił rolę ponieważ nie mógł dogadać się w kwestii wynagrodzenia, a potem pojawiła się plotka, że zrezygnował dlatego, że nie czuł postaci po otrzymaniu scenariusza. Teraz okazuje się, że Driver może cały czas być w grze o rolę Richardsa. Tak przynajmniej twierdzi bardzo dobrze zwykle poinformowany insider MyTimeToShineHello. Nie zdradza jednak szczegółów negocjacji z aktorem na temat występu. Ponadto ten sam informator zdradził, że rolę Reeda Richardsa zaoferowano Mattowi Smithowi, znanemu między innymi z roli Daemona Targaryena w serialu “Ród smoka”.

Strajk aktorów
fot. HBO

Zatem jak widać casting do “Fantastyczne Czwórki” to prawdziwy rollercoaster wrażeń i w ciągu najbliższych tygodni na pewno pojawią się kolejne pogłoski na ten temat. Pozostaje jednak czekać na oficjalne stanowisko Marvel Studios.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych