Fantastyczna Czwórka – w końcu wybrano obsadę produkcji? Gwiazda The Last of Us jako Reed Richards

Do sieci trafiła nowa informacja na temat castingu do wyczekiwanego filmu Fantastyczna Czwórka. Premiera w 2025 roku.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

Casting do filmu “Fantastyczna Czwórka” to sprawa, która bardzo nurtuje fanów MCU. Praktycznie nie ma tygodnia bez kolejnej plotki na temat kandydatów do głównych ról w projekcie. Teraz wydaje się, że w końcu Marvel Studios znalazło swoją obsadę. Jak informuje w swoim raporcie dobrze poinformowany insider, Jeff Sneider, Pedro Pascal (“The Last of Us”) oficjalnie zaczął negocjacje w sprawie zagrania Reeda Richardsa. Co ciekawe tę samą informację na podstawie własnych źródeł potwierdza portal Deadline. Jedynym problemem przy angażu Pascala miał być jego napięty grafik. Jest on bardzo wziętym aktorem w Hollywood. Za chwilę wróci na plan “Gladiatora 2”, a w kolejce czekają również 2. sezon “The Last of Us” oraz thriller “Weapons”. Jednak wydaje się, że znalazło się okienko w jego terminarzu.

Według Sneidera wcześniej przeprowadzono testy do roli Mister Fantastica, w których brali udział między innymi Jamie Dornan i Christopher Abbott. Jednak ponoć nie wyszły one dobrze i Marvel Studios rozglądało się za większym nazwiskiem. Podobno Jake Gyllenhaal otrzymał ofertę zagrania Richardsa, ale chciał za duże wynagrodzenie. Sneider twierdzi, że taki sam powód sprawił, że Emma Stone nie zagra Sue Storm.

Jak możemy przeczytać w raporcie bliscy angażu w produkcji są również Vanessa Kirby jako Sue Storm/Niewidzialna Kobieta, Joseph Quinn jako Johnny Storm/Ludzka Pochodnia oraz Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm/Rzecz.

Jak twierdzi Sneider pojawił się również główny kandydat do roli Galactusa, chociaż jeszcze do tej pory nie ujawniono, że będzie on głównym antagonistą widowiska. Podobno pierwszym wyborem producentów jest Javier Bradem, ale w jego przypadku problemem może być harmonogram.

Źródło: theinsneider.com/Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych