Forst – zobacz teaser serialu Netflixa na podstawie powieści Remigiusza Mroza

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź oraz zdjęcia promujące polski serial kryminalny Forst. Premiera w 2024 roku.

Forst
fot. Jan Wierzejski

“Forst” to nowy, polski serial Netflixa, którego fabuła powstała na motywach powieści “Ekspozycja” i “Przewieszenie” Remigiusza Mroza, który również pojawi się na ekranie w jednej z ról. Do sieci trafił pierwszy zwiastun. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie fabuły: “Kiedy Tatry stają się areną brutalnych morderstw, komisarz Forst wkracza do akcji. Działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkrywa spisek sięgający korzeniami II Wojny Światowej.”

W obsadzie znajdują się Borys Szyc (w roli Forsta), Zuzanna Saporznikow, Andrzej Bienias, Kamilla Baar, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblewski, Maciej Pesta, Michał Suwada, Tomasz Pogoń, Artur Barciś oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik.

Reżyserem serialu jest Daniel Jaroszek, laureat Nagrody Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz czterech Orłów – Polskich Nagród Filmowych, za swój pełnometrażowy debiut “Johnny”. Za scenariusz odpowiadają Agata Malesińska i Jacek Markiewicz, a za zdjęcia Piotr Uznański. Producentami filmu są Borys Szyc, Marta Barańska i Tomasz Morawski.

Premiera produkcji w pierwszej połowie 2024 roku.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych