Fuks 2 – Maciej Musiał w kontynuacji hitu z lat 90. Pierwszy teaser

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu Fuks 2. Poznaliśmy również datę premiery produkcji. Oto szczegóły projektu.

Fuks 2
fot. Mikołaj Tym

“Fuks 2 ” to kontynuacja kultowego, polskiego filmu z 1999 roku. Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej. Materiał zdradza, że film trafi do polskich kin 12 stycznia 2024 roku.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie: “Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec Aleks obecnie stara się żyć bez większych stresów. Jednak dwadzieścia pięć lat temu, w dniu swoich osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena czym zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko. Teraz okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki z Tindera, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami, związanym z nimi wściekłym gangsterem i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa oraz jeszcze większa miłość. Historia lubi się powtarzać, a niedaleko pada jabłko od jabłoni.”

W głównej roli w produkcji występuję Maciej Musiał. Ponadto w obsadzie znajdują się Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Katarzyna Sawczuk, Cezary Pazura, Paulina Gałązka i Sonia Bohosiewicz. Za kamerą produkcji stanął Maciej Dutkiewicz.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych