Gangi Londynu – oto obsada 3. sezonu serialu

Do sieci trafiła informacja dotycząca obsady 3. sezonu serialu Gangi Londynu. Poznajcie szczegóły castingu.

Gangi Londynu
fot. Sky

“Gangi Londynu” to uznany serial, który został stworzony przez Garetha Evansa i Matta Flannery’ego. Trwają prace nad 3. sezonem produkcji. Do obsady nowej serii dołączyli Andrew Koji (“Wojownik”), T’Nia Miller (“Zagłada domu Usherów”) oraz Richard Dormer (“Gra o tron”). Wcześniej zatrudniono Phila Danielsa i Ruth Sheen.

Do swoich ról z poprzednich sezonów powrócą Ṣọpẹ́ Dìrísu jako Elliot Carter, Joe Cole jako Sean Wallace, Michelle Fairley w roli Marian Wallace, Lucian Msamati jako Ed Dumani, Brian Vernel jako Billy Wallace, Pippa Bennett-Warner jako Shannon Dumani, Narges Rashidi jako Lale, Asif Raza Mir jako Asif Afidi, Orli i Eri Shuka jako Luan i Mirlinda Dushaj, Jahz Armando jako Saba oraz Fady Elsayed jako Faz.

Koji wcieli się w bezimiennego zabójcę, wokół którego skupi się fabuła całej serii. Cornelius Quinn, grany przez Dormera, to twarz z przeszłości, której przybycie budzi dawną rywalizację między Marian Wallace i Edem Dumanim. Miller wcieli się w nową burmistrz Londynu, która ma siać spustoszenie wśród gangów.

Dla przypomnienia serial opowiada o wojnie gangów, które rządzą kryminalnym światem Londynu. W 3. sezonie Elliot przejął rolę na szczycie władzy w gangsterskim półświatku brytyjskiej stolicy. Jednak w miarę pokojowa sytuacja nie trwa długo, gdy pojawiają się kłopoty związane z transportem kokainy. Sytuacja powoduje chaos, przez który giną setki cywilów.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych