Gen V, Reacher 2 i inne. Amazon zapowiada swoje filmy i seriale

Do sieci trafiło wideo promocyjne platformy Amazon Prime Video, w którym zapowiedziane zostały nadchodzące produkcje serwisu. Wśród nich Gen V i 2. sezon Reachera.

Gen V
fot. Amazon

Z okazji Prime Day 2023 Amazon zaprezentował wideo promujące produkcje, które wejdą w najbliższych miesiącach do oferty platformy Amazon Prime Video. Jedną z nich jest “Gen V”. To spin-off kultowego już serialu “The Boys”. Produkcja opowiada o młodych superbohaterach, którzy pobierają nauki w uniwersytecie prowadzonym przez Vought. W obsadzie znaleźli się między innymi Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Maddie Phillips oraz Derek Luh.

W wideo pokazano również pierwsze sceny z 2. sezonu serialu “Reacher”. Nowa odsłona zostanie oparta na powieści Lee Childa pod tytułem “Elita zabójców”. W niej Jack Reacher dowiaduje się, że ktoś poluje na zespół elitarnych wojskowych śledczych, którego był członkiem. W obsadzie między innymi Alan Ritchson, Maria Sten, Rory Cochrane i Serinda Swan.

Materiał promuje również serial “Mr. & Mrs. Smith”, czyli odcinkową wersję popularnego filmu Douga Limana z 2005 roku. Produkcja opowiadała o parze płatnych zabójców pracujących dla dwóch tajnych agencji. Są małżeństwem, jednak ani jedno ani drugie nie wie o profesji swojego współmałżonka. Poniżej wideo z wszystkimi promowanymi projektami.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych