Gladiator 2 – gwiazda Moon Knight w obsadzie. Barry Keoghan żegna się z projektem

Powiększa się obsada filmu Gladiator 2. Poznaliśmy między innymi aktorkę, która wcieli się w główną rolę kobiecą w widowisku.

fot. Universal/DreamWorks

Ujawniono, że May Calamawy (‘Moon Knight) zagra główną rolę żeńską w filmie “Gladiator 2”, sequelu kultowego, nagrodzonego Oscarem widowiska z 2000 roku. Ponadto wśród nowych członków obsady znaleźli się również Lior Raz, Derek Jacobi, Peter Mensah i Matt Lucas. Jacobi powróci do swojej roli Tyberiusza Grakchusa z oryginalnej produkcji.

Natomiast Barry Keoghan, który miał zagrać w filmie Imperatora Getę, głównego antagonistę historii, musiał zrezygnować z projektu w związku z konfliktem harmonogramów. Obecnie rolę złoczyńcy negocjuje Fred Hechinger (‘Biały lotos”).

Najnowsi członkowie obsady dołączają do wcześniej ogłoszonego zespołu, w skład którego wchodzą Paul Mescal w głównej roli, Denzel Washington, Pedro Pascal, Joseph Quinn i Connie Nielsen.

fot. Disney+/Marvel

Gladiator 2 – o czym film?

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Bohaterem produkcji będzie Lucius, którego w oryginalnym filmie poznaliśmy jako małego chłopca, wnuka Marka Aureliusza, syna Lucilli granej przez Connie Nielsen i siostrzeńca złego Commodusa.

“Gladiator 2” – premiera filmu została zaplanowana na 22 listopada 2024 roku.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych