Gra o tron doczeka się kolejnego spin-offu. Tym razem jest to spełnienie marzeń fanów

HBO ogłosiło, że pracuje nad kolejnym spin-offem w świecie Gry o tron. Stacja znalazła już nawet scenarzystę projektu.

Gra o tron
fot. HBO

“Gra o tron” to ogromne uniwersum, które już doczekało się jednego spin-offu, a w kolejce czekają następne. Teraz HBO ogłosiło kolejny i jest to historia, której już od dawna domagali się fani. Stacja rozwija bowiem pomysł spin-offu o Aegonie Zdobywcy.

HBO nawiązało współpracę z Mattsonem Tomlinem, który został wybrany na głównego scenarzystę projektu. Dla przypomnienia Tomlin to wzięty w środowisku twórca. Odpowiadał za scenariusz filmu “Batman” Matta Reevesa, a także jest współscenarzystą skryptu do drugiej części przygód Mrocznego Rycerza. Inne projekty, nad którymi pracuje pisarz to adaptacja komiksu akcji Keanu Reevesa “BRZRKR” oraz animowany serial “Terminator”, który powstaje dla Netflixa.

Gra o tron
źrodło: konto Facebook Aegon the Conqueror

Historia Aegona Zdobywcy stanowi prequel dla wydarzeń z serialu “Ród smoka”. Aegon Targaryen wraz ze swoimi dwoma siostrami-żonami, Rhaenys i Visenyą, oraz smokami, dokonał krwawego i brutalnego podboju Westeros. Udało mu się zjednoczyć sześć z Siedmiu Królestw w ciągu zaledwie dwóch lat, a tylko Dorne było w stanie skutecznie stawić opór.

Źródło: hollywoodreporter.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych