Griselda – Sofia Vergara jako królowa narkobiznesu w zwiastunie serialu Netflixa

Netflix zaprezentował pełną zapowiedź serialu Griselda od twórców Narcos. Premiera produkcji w styczniu.

Griselda
fot. Elizabeth Morris/Netflix © 2023

“Griselda” to nowy, oparty na faktach serial platformy Netflix, który czerpie inspirację z historii Griseldy Blanco, bezwzględnej kolumbijskiej baronki narkotykowej. Do sieci trafił pełny zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

“Griselda” to osadzony w Miami lat 70. i 80. serial inspirowany życiem przebiegłej i ambitnej Kolumbijki Griseldy Blanco, która stworzyła jeden z najlepiej prosperujących karteli narkotykowych w historii. Blanco była zabójczą mieszanką okrucieństwa, którego nikt się po niej nie spodziewał, i wielkiego uroku osobistego. Pozwoliło jej to sprawnie łączyć życie rodzinne z mrocznymi interesami i przyczyniło się do nadania jej przydomku “Matki chrzestnej”.

W głównej roli występuje Sofia Vergara. Ponadto w obsadzie znajdują się Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins), Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez) oraz Carolina Giraldo (znana też jako Karol G).

Za stworzenie serialu stoi zespół showrunnerów i reżyserów “Narcos” i “Narcos: Meksyk” – w tym Eric Newman i Andrés Baiz, który wyreżyserował wszystkie odcinki wspomnianej produkcji.

Premiera serialu na platformie Netflix 25 stycznia 2024 roku.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych