Halo powraca w zwiastunie 2. sezonu serialu. Master Chief kontra Przymierze

W czasie CCXP promowano 2. sezon Halo. Zadebiutował pierwszy zwiastun. Ujawniono również datę premiery nowej odsłony.

Halo 2. sezon
fot. Paramount+

“Halo” to serial platformy Paramount+, który został oparty na kultowej serii gier wideo. W trakcie wydarzenia CCXP w Brazylii swój panel miał 2. sezon produkcji. Na nim zaprezentowano pierwszy zwiastun nowej odsłony. Z materiału dowiedzieliśmy się, że 2. sezon zadebiutuje już 8 lutego 2024 roku. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Akcja serialu dzieje się w świecie, w którym ludzkość za pomocą organizacji UNSC walczy z Przymierzem obcych. Do walki wysyłają żołnierzy zwanych Spartanami, którzy dzięki swoim umiejętnościom i zbrojom wydają się niezniszczalni. Główny bohater, John-117 aka Master Chief w trakcie jednej z misji odkrywa swoje głębokie powiązanie z tytułową obcą strukturą, która kryje w sobie klucz do zbawienia ludzkości lub jej zniszczenia. W 2. sezonie walka z Przymierzem wejdzie na nowy poziom, a los wszechświata będzie wisiał na włosku ze względu na tajemnicę Halo.

W obsadzie 2. sezonu znajdują się między innymi Pablo Schreiber, Joseph Morgan, Bokeem Woodbine, Natascha McElhone, Kate Kennedy oraz Jen Taylor. 2. sezon ma nowego showrunnera w postaci Davida Weinera (“Fear The Walking Dead”).

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych