Hit Man – zwiastun filmu twórcy Boyhood. Glen Powell jako płatny zabójca

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Hit Man od Richarda Linklatera. Premiera produkcji została zaplanowana na czerwiec.

Hit Man
fot. materiały prasowe

“Hit Man” to nowy film Netflixa, którego fabułę reżyser Richard Linklater oparł na niewiarygodnej prawdziwej historii. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Materiał zdradza, że projekt trafi na platformę 7 czerwca. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

W filmie obserwujemy losy Gary’ego Johnsona — zasadniczego profesora, który dorabia jako płatny zabójca pracujący pod przykrywką dla policji Nowego Orleanu. Próbując dopaść nieszczęśników zlecających sprzątnięcie swoich wrogów, Gary, obdarzony wyjątkowym talentem do przybierania różnych wcieleń i osobowości, wkracza na moralnie wątpliwy grunt, gdy zaczyna go fascynować należąca do grupy tych potencjalnych przestępców piękna, młoda Madison. Gdy Madison zakochuje się w jednym ze wcieleń Gary’ego – tajemniczym i seksownym płatnym zabójcy Ronie – ich namiętny romans wywołuje reakcję łańcuchową, na którą składają się udawanie, podstęp i coraz większa stawka w grze.

W obsadzie produkcji znajdują się między innymi Glen Powell, Adria Arjona, Austin Amelio, Retta oraz Molly Bernard. Linklater nie tylko wyreżyserował, ale również napisał scenariusz produkcji.

Źródło: oficjalne konto X Netflixa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych