Indiana Jones doczekał się własnej gry. Oto zwiastun Wielkiego Kręgu

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź gry Indiana Jones i Wielki Krąg. Premiera produkcji w 2024 roku.

Indiana Jones i Wielki Krąg
fot. Bethesda/MachineGames

“Indiana Jones i Wielki Krąg” to gra studia MachineGames, które tworzy pod skrzydłami Bethesdy. W czasie wydarzenia online Xbox Developer Direct 2024 zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Akcja gry będzie rozgrywać się około roku po wydarzeniach z filmu “Poszukiwacze zaginionej Arki” i przed historią znaną z “Ostatniej krucjaty”. W grze Indy wyruszy na poszukiwania tajemniczego mężczyzny imieniem Locus, który ukradł pozornie mało znaczącą relikwię. Okazuje się jednak, że artefakt ma ogromną wartość dla losów świata. Na drodze naszego bohatera stanie jednak Emmerich Voss, który ma podobną do Jonesa obsesję dotyczącą poszukiwania zaginionych skarbów. Historia zaprowadzi buntowniczego archeologa w takie miejsca jak Watykan, Himalaje czy piramidy w Egipcie.

Głosu głównemu bohaterowi użycza Troy Baker, uznany aktor dubbingowy, którego najbardziej znana kreacja to Joel z serii “The Last of Us”. Ponadto w obsadzie znajdują się Tony Todd jako Locus, Marios Gavrilis jako Emmerich Voss i Alessandra Mastronardi jako dziennikarka śledcza Gina Lombardi.

Premiera gry w 2024 roku.

Źródło: EW.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych