Joker 2 – deszczowy Joaquin Phoenix na nowym zdjęciu z filmu

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Joker: Folie à deux. Premiera produkcji została zaplanowana na 2024 rok.

Joker
fot. Warner Bros. Pictures

“Joker: Folie à deux” to kontynuacja bardzo dobrego, nagrodzonego dwoma Oscarami filmu z 2019 roku. Obraz był kolejną interpretacją ikonicznego przeciwnika Batmana na wielkim ekranie, jednak tym razem uczyniono z niego wiodącą postać. Kontynuacja trafi do kin w 2024 roku. Do sieci trafiło nowe zdjęcie, które przedstawia tytułowego złoczyńcę w deszczowej scenerii. Możecie je sprawdzić poniżej.

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że produkcja ma być musicalem. Obecność w filmie Harley Quinn sprawia, że zapewne w produkcji poznamy genezę toksycznej relacji kobiety z Jokerem. Sam podtytuł Folie à deux oznacza bowiem stan, w którym osoba blisko związana z chorym zaczyna traktować bezkrytycznie jego paranoiczne myśli. Zatem można się domyślać, że film w pewnej mierze skupi się na przemianie psychiatry Harleen Quinzel w antagonistkę Harley Quinn.

Joaquin Phoenix powraca w filmie jako Joker, Lady Gaga wcieli się w Harley Quinn. Ponadto w obsadzie znajdują się Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland i Harry Lawtey. Za kamerą stanął twórca poprzedniej części, Todd Phillips, który również napisał scenariusz do spółki ze Scottem Silverem.

Premiera filmu 4 października 2024 roku.

Źródło: Twitter.com/DiscussingFilm

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych