Kanał FOX zmienia nazwę w Polsce na FX

Od dzisiaj kanał telewizyjny FOX, należący do portfolio The Walt Disney Company w Polsce, oficjalnie staje się FX.

FX Logo
fot. materiały prasowe

Dziś tj. 7 listopada 2023 roku dostępny w Polsce kanał FOX zmienia nazwę na FX. W ofercie kanału FX nadal będzie miejsce dla tytułów, do których przyzwyczaili się widzowie. Są to m.in. kultowe pozycje, takie jak “Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, “Agenci NCIS: Hawaje”, “Dr House”, “CSI: Kryminalne zagadki Miami” oraz “CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Stacja oferuje też nowości i już niebawem można się spodziewać premier takich seriali jak “Will Trent” czy kolejnych części “Agentki McCall”, “NCIS: Hawaje” oraz “Genialnej Morgane”.

W październiku na antenie stacji można było zobaczyć serię filmów “Piraci z Karaibów”. Premierą miał również popularny na całym świecie kryminalny serial komediowy “Zbrodnie po sąsiedzku” z Seleną Gomez, Martinem Shortem i Steve’em Martinem w rolach głównych. Produkcja do tej pory była dostępna wyłącznie w serwisie streamingowym Disney+.

Zmiany dotyczą także FOX Comedy, który zmienia się w FX Comedy. Oprócz nowej nazwy pojawiła się też odświeżona identyfikacja wizualna. Oferta programowa pozostanie w niezmienione formie.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych