Klangor – rozpoczęto zdjęcia do 2. sezonu. Oto pierwsza grafika

Wystartowały prace na planie 2. sezonu uznanego serialu kryminalnego Klangor od Canal+. Poznajcie pierwsze informacje.

KLANGOR 2
fot. CANAL+

“Klangor” to uznany serial Canal+, którego 1. sezon trafił na antenę w 2021 roku. Projekt zebrał słowa uznania widzów i krytyków. Obraz był również nominowany do Orłów w kategorii najlepszy serial fabularny. Wystartowały zdjęcia do 2. sezonu produkcji. Tym razem postaci kobiece będą pierwszoplanowymi. W rolach głównych zobaczymy nominowaną do Orłów Małgorzatę Gorol (“The Office PL”) oraz znaną z 1. sezonu Magdalenę Czerwińską (“Infamia”).

Jak stwierdziła Beata Ryczkowska, Dyrektorka Produkcji Oryginalnych i Koprodukcji CANAL+ Polska, postanowiono kontynuować serial jako antologię. Opowieść o rodzinie Wejmanów jest zamknięta, ale poruszone układy, nierozwiązane sprawy i bohaterowie, których częściowo już poznaliśmy, mają nową, elektryzującą historię do opowiedzenia.

KLANGOR 2
fot. CANAL+

Za nową odsłonę serialu odpowiadają twórcy 1. sezonu – reżyser Łukasz Kośmicki, scenarzyści Kacper Wysocki oraz nowy na pokładzie współscenarzysta Kirk Kjeldsen, autor powieści “The Depths”, która znalazła się w zbiorze New Jersey Star-Ledger’s 10 Best Books of 2018 list. Za zdjęcia odpowiadają Witold Płóciennik i Piotr Niemyjski. Producentami są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman z CANAL+ oraz Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł z Opus TV.

Premiera 2. sezonu “Klangoru” w 2025 roku w CANAL+ ONLINE i na CANAL+ PREMIUM.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych