Królewna Śnieżka – Rachel Zegler i siedmiu krasnoludków na zdjęciu z filmu Disneya. Premiera produkcji opóźniona

Do sieci trafiło w końcu oficjalne zdjęcie z aktorskiej wersji animacji Królewna Śnieżka. Okazuje się jednak, że na premierę produkcji poczekamy o wiele dłużej.

Królewna Śnieżka
fot. Disney

“Królewna Śnieżka” to kolejny, aktorski film Disneya, oparty na kultowej animacji studia. Produkcja jeszcze przed swoją premierą spotkała się z wieloma kontrowersjami. Jedna z nich miała dotyczyć zamiany siedmiu krasnoludków na coś w rodzaju bandy rozbójników. Teraz w końcu do sieci trafiło pierwsze, oficjalne zdjęcie z widowiska. Możemy zobaczyć na nim grającą główną rolę Rachel Zegler, w kultowej, niebiesko-żółtej sukni Śnieżki, znanej z animacji.

Na grafice, wbrew wcześniejszym plotkom, pojawia się grupa siedmiu krasnoludków. Postacie zostały stworzone za pomocą CGI. Przypominają one swoje animowane wersje. Zdjęcie możecie sprawdzić poniżej.

Królewna Śnieżka
fot. Disney

Jednak jak się okazuje na premierę filmu poczekamy rok dłużej. Otóż Disney przesunął datę wejścia widowiska do kin z 22 marca 2024 roku na 21 marca 2025 roku. Ponadto Disney postanowił przesunąć premierę animacji science fiction “Elio”. Zamiast 1 marca 2024 roku, produkcja trafi na ekrany 13 czerwca 2025 roku.

Źródło: Variety.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych