Krzyk 7 – Melissa Barrera zwolniona z produkcji. Powodem kontrowersyjne wpisy

Nowa główna gwiazda serii Krzyk nie pojawi się w kolejnym filmie z cyklu. Studio postanowiło rozstać się z Melissą Barrerą.

Krzyk - Melissa Barrera
fot. Paramount Pictures

Firma Spyglass Media, odpowiedzialna ze serię Krzyk, postanowiła rozstać się z Melissą Barrerą, nową główną gwiazdą cyklu popularnych slasherów. Aktorka nie wystąpi zatem jako Sam Carpenter w produkcji “Krzyk 7”. Powodem jej zwolnienia stały się posty Barrery w mediach społecznościowych na temat konfliktu Izraela z Palestyną, które zostały odebrane jako antysemickie.

Oto oficjalne stanowisko Spyglass:

“Stanowisko firmy Spyglass jest jednoznacznie jasne: nie tolerujemy antysemityzmu ani nawoływania do nienawiści w jakiejkolwiek formie, w tym fałszywych odniesień do ludobójstwa, czystek etnicznych, zniekształcania Holokaustu lub czegokolwiek, co rażąco przekracza granicę mowy nienawiści.”

Krzyk
fot. Paramount Pictures

W sprawie postanowił wypowiedzieć się również reżyser “Krzyku 7”, Christopher Landon. Na swoim profilu na X napisał: “Oto moje stwierdzenie: wszystko jest do bani. Przestań wrzeszczeć. To nie była moja decyzja.” Reżyser po pewnym czasie usunął wpis.

Poniżej screeny kilku wpisów Barrery, uznanych przez studio za antysemickie:

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych