Langer – SkyShowtime stworzy kolejną adaptację powieści Remigiusza Mroza

SkyShowtime pracuje nad serialem Langer na podstawie popularnej powieści. Jakub Gierszał powtórzy swoją rolę z Chyłki.

Langer
fot. materiały prasowe

Serwis SkyShowtime ogłosił dzisiaj rozpoczęcie prac nad najnowszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu – serialem “Langer” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, która stanowi spin-off serii o Chyłce. To już drugi projekt w Polsce ogłoszony przez platformę w ostatnich miesiącach. Wcześniej zapowiedziano realizację serialu SkyShowtime Original “Śleboda”, do którego zdjęcia ruszyły w kwietniu tego roku.

“Langer” to sześcioodcinkowy thriller, w którym zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera (aktor zatem powtórzy swoją rolę z serialu “Chyłka”) – młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży…?

SkyShowtime Original logo/Śleboda
fot. materiały prasowe

Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska (“Kobieta sukcesu”, “Chyłka”, “Behawiorysta”), a reżyserem Łukasz Palkowski (“Bogowie”, “Chyłka”, “Behawiorysta”).

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych