Marvel’s Spider-Man 2 – Harry Osborn i Venom w fabularnym zwiastunie gry

W czasie panelu gry Marvel’s Spider-Man 2 na San Diego Comic-Conie ujawniono nowy zwiastun promujący produkcję. Premiera w październiku.

Marvel's Spider Man 2
fot. Insomniac Games/Marvel/SIE

“Marvel’s Spider-Man 2” to gra studia Insomniac Games, która trafi na konsole PlayStation 5. To również kontynuacja dwóch bardzo udanych gier z uniwersum Pajączka, które trafiły na rynek w 2018 i 2020 roku. Projekt miał swój panel na San Diego Comic-Conie. Zaprezentowano na nim nowy, fabularny zwiastun produkcji. Możemy w nim między innymi po raz pierwszy zobaczyć postać Harry’ego Osborna. Wideo jest dostępne poniżej.

W grze tajemniczy łowcy Kravena przybywają do miasta, ale nikt nie wie dlaczego tam są i na kogo oraz na co polują. Gdy Spider-Man i MJ zagłębiają się w motywacje Kravena, symbiont zaczyna zagrażać Nowemu Jorkowi oraz wszystkim jego mieszkańcom i temu, co jest im drogie. W wideo promocyjnym zaprezentowane nowe ujęcia na rozszerzony Nowy Jork Marvela, a gracze będą teraz mogli bujać się na pajęczej sieci ponad East River, Brooklyn i Queens. W nowym zwiastunie debiutuje również kultowa Coney Island.

Panel zakończył się pokazaniem zestawu Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, który zaprojektowano tak, by oddawał wygląd i styl Marvel’s Spider-Man 2. Zagrożenie Venomem i symbiontem będzie jednym z najpotężniejszych wyzwań, przed którymi staną dwaj Spider-Mani. Wzornictwo ma na celu odzwierciedlenie intensywności symbionta i jego zdolności do transformacji, a nawet mocy do przejęcia konsoli PS5 i kontrolera bezprzewodowego DualSense.

Marvel's Spider-Man 2
fot. Marvel/Sony Interactive Entertainment

Premiera gry 20 października 2023 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych