Monarch: Legacy of Monsters – Godzilla w pełnej krasie w pełnym zwiastunie serialu

Apple zaprezentowało pełną zapowiedź serialu Monarch: Legacy of Monsters z uniwersum Godzilli. Premiera w listopadzie.

Monarch: Legacy of Monsters
fot. Apple TV+

“Monarch: Legacy of Monsters” to serial platformy Apple TV+, którego akcja rozgrywa się w tym samym uniwersum, co filmy “Godzilla”, “Kong: Wyspa Czaszki”, “Godzilla II: Król potworów” oraz “Godzilla vs. Kong”. Projekt był promowany w czasie trwającego obecnie New York Comic Con. Do sieci trafił pełny zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Akcja produkcji dzieje się po bitwie Godzilli z Tytanami, która zrównała San Francisco z ziemią. Serial śledzi losy rodzeństwa, które podąża śladami ojca, aby odkryć powiązania ich rodziny z tajemniczą organizacją Monarch. Wskazówki prowadzą ich do emerytowanego oficera armii Lee Shawa. Fabuła serialu rozgrywa się na dwóch planach czasowych – w latach 50. XX wieku oraz współcześnie.

W obsadzie znajdują się Kurt Russell, Wyatt Russell, Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Mari Yamamoto, Anders Holm, Joe Tippett i Elisa Lasowski.

Premiera produkcji na platformie Apple TV+ 17 listopada. Warto zaznaczyć, że serial nie jest jedyną produkcją o Godzilli, która będzie miała swoją premierę w ciągu najbliższych miesięcy. Do kin trafią również dwa filmy – japoński “Godzilla Minus One” oraz amerykański “Godzilla x Kong: The New Empire”.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych