Morderczynie – zwiastun pierwszego polskiego serialu Viaplay

Viaplay zaprezentowało zwiastun pierwszego polskiego serialu platformy, kryminału Morderczynie. Premiera w październiku.

Morderczynie
fot. Viaplay

“Morderczynie” to polski serial platformy Viaplay, którego fabuła została zainspirowana książką non-fiction Katarzyny Bondy. Do sieci trafił zwiastun produkcji. Materiał możecie sprawdzić poniżej.

“Morderczynie” to gęsto usiany zwrotami akcji serial kryminalny, w którym pierwsze skrzypce grają kobiety, popchnięte do ostateczności. Pełna nieoczywistych wątków fabuła osnuta jest wokół losów Karoliny, młodej i ambitnej policjantki, próbującej rozwikłać tajemnicę zaginięcia ukochanego ojca – wysokiego rangą oficera policji. Nie rozumie bierności swojej matki i siostr, które wydają się coraz bardziej pogodzone z jego nieobecnością. Karolina gotowa jest nawet zaryzykować swoją karierę, byleby odkryć co stało się z jej tatą. Jednak za jego zaginięciem kryje się mroczna historia, w której ważną rolę odgrywa przemoc, zarówno fizyczna, jak i psychiczna. Czy to jego gwałtowna osobowość sprawiła, że “musiał” zniknąć? Czy może jeden z przestępców, których wsadził za kraty, postanowił się zemścić? Gdy Karolina odkrywa sieć kryminalnych powiązań i zaczyna zdawać sobie sprawę, że granica pomiędzy dobrem a złem jest cieńsza, niż mogłoby się wydawać.

W główne role wcielają się Maja Pankiewicz, Izabela Kuna, Eliza Rycembel oraz Tomasz Schuchardt. U ich boku występują: Mateusz Kmiecik, Anna Nehrebecka, Magdalena Popławska, Kamila Urzędowska i Robert Gulaczyk.

Reżyserem wszystkich 6 odcinków jest Kristoffer Rus. Scenariusz został napisany przez Wiktora Piątkowskiego, we współpracy z Joanną Kozłowską i Katarzyną Kaczmarek. Producentkami z ramienia Viaplay Group były Małgorzata Jurczak oraz Camilla Rydbacken.

Premiera 27 października na Viaplay.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych