Marvel’s Spider-Man 2- Peter i Miles kontra Venom w nowym zwiastunie gry

Insomniac Games zaprezentowało nowy zwiastun promujący grę Marvel’s Spider-Man 2. Premiera produkcji w październiku.

Marvel's Spider Man 2
fot. Insomniac Games

Premiera gry “Marvel’s Spider-Man 2” zbliża się wielkimi krokami. Kampania marketingowa znajduje się na ostatniej prostej. Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Tym razem materiał skupia się na walce naszej dwójki Pajączków, czyli Petera Parkera i Milesa Moralesa, z Venomem, głównym antagonistą tytułu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Szczegóły fabuły produkcji są trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że duża część historii skupi się na tym, jak Peter zostaje opanowany przez kosmicznego symbionta, który w pewnej fazie rozgrywki stworzy Venoma. W grze pojawią się również inni, bardzo dobrze znani złoczyńcy z uniwersum Spider-Mana tacy jak Kraven Łowca, Mysterio czy Jaszczur. W produkcji pojawi się również przyjaciel Petera, Harry Osborn, który w poprzednich częściach był leczony z tajemniczej choroby. Mapa w grze ma być dwa razy większa niż w dotychczasowych odsłonach serii. Gracz będzie mógł przełączać się między dwoma głównymi bohaterami.

Premiera produkcji 20 października. Tytuł będzie dostępny wyłącznie na konsole PlayStation 5. Przedsprzedaż gry już ruszyła.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych