Netflix Geeked Week – podsumowanie 5. dnia wydarzenia

Za nami 5. dzień Netflix Geeked Week. Sprawdźcie najważniejsze zapowiedzi piątkowego panelu wydarzenia.

Problem trzech ciał
fot. screen z YouTube

W piątek, 10 listopada, miał miejsce 5. dzień wydarzenia Netflix Geeked Week. To odbywająca się online impreza organizowana przez amerykański serwis. Na niej między innymi prezentowane są pierwsze zwiastuny oczekiwanych produkcji, pojawiają się aktualizacje na temat prac nad kolejnymi sezonami seriali czy wypuszczane są materiały zza kulis różnych projektów. Nie inaczej było w piątek. Poniżej możecie sprawdzić najciekawsze zapowiedzi 5. dnia imprezy.

Problem trzech ciał

“Problem trzech ciał” to nowy, epicko zapowiadający się serial sci fi Netflixa, za który odpowiadają twórcy “Gry o tron”, David Benioff i DB Weiss. Podstawę dla produkcji stanowi bardzo popularna trylogia powieści autorstwa chińskiego pisarza Cixin Liu. W czasie Netflix Geeked Week dowiedzieliśmy się, że serial trafi na platformę 21 marca 2024 roku. Pojawił się również nowy teaser.

The Witcher: Sirens of The Deep

Na wydarzeniu zapowiedziano nowy film animowany ze świata Wiedźmina. Jego bohaterem będzie Geralt. Tym razem produkcja zabierze nas pod wodę, skąd pochodzi nowe zagrożenie, któremu musi sprostać zabójca potworów. Premiera pod koniec 2024 roku.

Kod 8: część 2

Produkcja to kontynuacja nieźle przyjętego thrillera science fiction z 2019 roku. Akcja filmu dzieje się w świecie, gdzie 4 procent ludzkości rodzi się z supermocami. Robbie Amell powraca do swojej roli z poprzedniej części. Tym razem wchodzi w układ z baronem narkotykowym, aby chronić pewną dziewczynkę. Premiera w 2024 roku.

Bracia Sun

“Bracia Sun” to komedia akcji, w której najstarszy syn szefa tajwańskiej triady, na wieść o zabójstwie ojca, wraca do Los Angeles, aby chronić matkę i naiwnego, młodszego brata. Zobaczcie pierwszy teaser. Premiera 4 stycznia 2024 roku.

Yu Yu Hakusho

Japoński serial to aktorska adaptacja kultowej mangi pod tym samym tytułem. Fabuła koncentruje się wokół postaci Yusuke Urameshiego, który uwielbia wdawać się w bójki. Pewnego dnia chłopak ratuje życie małego dziecka, ale sam ginie w wypadku. Gdy Yusuke orientuje się, że spogląda z góry na swoje martwe ciało, nie może otrząsnąć się z szoku. Wówczas kobieta o imieniu Botan, która okazuje się przewodniczką po zaświatach, wyjawia mu szokującą prawdę — nikt nie przypuszczał, że delikwent taki jak Yusuke umrze, spełniając dobry uczynek. Dlatego nie przeznaczono mu miejsca ani w niebie, ani w piekle. Chłopak dostaje szansę, by powrócić do swojego ciała, pomyślnie przechodzi wielką próbę i zostaje detektywem z zaświatów. Wkrótce Yusuke orientuje się, że wpadł na trop tajemnicy oplatającej świat ludzi, demonów i duchów. Zobaczcie pierwszy zwiastun. Premiera 14 grudnia 2023 roku.

Masters of the Universe: Revolution

Na Netflix Geeked Week zaprezentowano zapowiedź serialu animowanego “Masters of the Universe: Revolution” o losach He-Mana. W produkcji dojdzie do starcia magii z technologią, gdy główny bohater i jego sojusznicy będą musieli zmierzyć się z siłami Szkieletora. Premiera w styczniu 2024 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych