Nieśmiertelny – reboot z Henrym Cavillem nabiera kształtów. Kiedy zdjęcia?

Do sieci trafiły pierwsze informacje na temat nowego filmu Nieśmiertelny. Wygląda na to, że projekt nabiera tempa.

Wiedźmin 3. sezon
fot. Netflix

Po raz pierwszy o reboocie filmu “Nieśmiertelny” słyszeliśmy w 2021 roku. Za kamerą miał stanąć twórca serii John Wick, Chad Stahelski, a gwiazdą projektu został Henry Cavill. Jednak od tamtej pory nie pojawiły się żadne, nowe informacje na temat produkcji. Teraz to się zmieniło. Jak informuje portal Deadline projekt znajduje się oficjalnie w fazie realizacji w studio Lionsgate. Stahelski i Cavill są cały czas związani z filmem jako reżyser i główna gwiazda.

Chociaż nadal trwa strajk aktorów, to obecny plan zakłada, że zdjęcia do produkcji wystartują w przyszłym roku. Mówi się, że budżet filmu będzie przekraczał 100 milionów dolarów, zatem Lionsgate musi pokładać spore nadzieje w widowisku, które może zapoczątkować kolejną, dochodową serię. Za nową wersję scenariusza odpowiada Mike Finch.

Dla przypomnienia oryginał z 1986 roku opowiadał o Connorze MacLeodzie, szkockim góralu, który w czasie jednej z bitew dowiaduje się, że jest nieśmiertelny. Zostaje wygnany ze swojej wioski i tuła się po świecie. Okazuje się, że istnieje wiele osób takich jak on. Toczą oni ze sobą walkę. Ostatni z ocalałych otrzyma niewyobrażalną nagrodę.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych