Nieśmiertelny – film może zyskać kolejne duże nazwisko w obsadzie

Remake filmu Nieśmiertelny nabiera kształtów. Do sieci trafiła plotka dotycząca znanego aktora, który ma dołączyć do obsady.

Nieśmiertelny
fot. materiały prasowe

W 2021 roku gruchnęła wiadomość, że powstanie remake kultowego filmu “Nieśmiertelny”. Główną gwiazdą projektu jest Henry Cavill, a za kamerą stoi twórca serii o Johnie Wicku, Chad Stahelski. Teraz do sieci trafiła plotka o kolejnym aktorze, który może dołączyć do obsady. Jak podaje Daniel Richtman, bardzo dobrze poinformowany insider, podobno Michael Fassbender negocjuje rolę w produkcji. Co ciekawe postać, w którą ma się wcielić jest opisywana jako “Mongol Warrior”, czyli “mongolski wojownik”.

Za dystrybucję filmu odpowiada Lionsgate. Według wcześniejszych informacji budżet projektu ma przekraczać 100 mln dolarów. Najnowszą wersję scenariusza napisał Mike Finch.

Michael Fassbender/Nieśmiertelny
fot. Netflix

Dla przypomnienia oryginał trafił do kin w 1986 roku. Bohaterem produkcji jest Connor MacLeod, szkocki góral. W czasie jednej z bitew otrzymuje śmiertelną ranę. Jednak szybko dowiaduje się, że jest nieśmiertelny. Wystraszeni mieszkańcy jego wioski wypędzają Connora. Przez lata bohater podróżuje po świecie odkrywając, że jest więcej takich jak on. Walczą oni na śmierć i życie. Gdy zostanie tylko jeden z nich, zwycięzca otrzyma niewyobrażalną nagrodę.

Źródło: oficjalne konto X Daniel Richtman

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych