Nosferatu – Willem Dafoe jako szalony łowca wampirów na nowym zdjęciu z filmu

Do sieci trafiło nowe zdjęcie promujące horror Nosferatu od twórcy Lighthouse i Wikinga. Premiera produkcji w 2024 roku.

Nosferatu
fot. Focus Features/Empire

“Nosferatu” to nowa wersja klasycznego horroru z 1922 roku. Za reżyserię filmu wziął się specjalista od kina grozy, Robert Eggers. Entertainment Weekly zamieściło w sieci nowe zdjęcie z projektu. Przedstawia ono Willema Dafoe w roli łowcy wampirów, profesora Albina Eberharta Von Franza. Postać, na której reżyser wzorował bohatera, w horrorze z 1922 roku znajdowała się na obrzeżach akcji. Tym razem została ona bardziej rozbudowana. Co ciekawe, jak zdradził Eggers, w scenie, z której pochodzi poniższy kadr oprócz płomieni pojawiło się w niej dwa tysiące prawdziwych szczurów. Zdjęcie możecie sprawdzić poniżej.

Film jest zapowiadany jako gotycki horror, w którym młoda kobieta z XIX-wiecznych Niemiec staje się obiektem prześladowań ze strony starożytnego wampira.

Nosferatu
fot. Aidan Monaghan/Focus Features

W obsadzie produkcji oprócz wspomnianego Dafoe znajdują się Bill Skarsgard, Lilly-Rose Depp, Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Emma Corrin, Ralph Ineson oraz Simon McBurney.

Premiera filmu w kinach 25 grudnia 2024 roku.

Źródło: EW.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych