Ocean’s 11 – wiadomo, kogo Margot Robbie i Ryan Gosling zagrają w prequelu

Do sieci trafiły nowe informacje na temat prequela serii Ocean’s. Poznaliśmy między innymi tytuł produkcji.

Margot Robbie
fot. materiały prasowe

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że seria Ocean’s doczeka się swojego prequela. W rolach głównych wystąpią Margot Robbie i Ryan Gosling, a za kamerą stanie Jay Roach (seria filmów o Austinie Powersie). Teraz portal Showbiz 411 podzielił się swoim raportem na temat produkcji. Według źródeł strony tytuł produkcji to “Oceans”. Robbie i Gosling mają wcielić się w filmie w rodziców Danny’ego i Debbie Ocean. Dla przypomnienia Danny, w którego wcielił się George Clooney, był bohaterem trylogii Ocean’s, a Debbie grana przez Sandrę Bullock była liderką grupy złodziejek w “Ocean’s 8”.

Akcja produkcji będzie działa się w latach 60. Już wcześniej Jay Roach zdradził, że tłem dla akcji będzie Grand Prix Monako, a celem ekipy naszych bohaterów stanie się pewien magnat morski. Showbiz 411 informuje, że para, w którą wcielą się Robbie i Gosling, będzie uczyła swoich dzieci jak okradać bogatych. Oczywiście, to wszystko z pomocą swojej ekipy.

Blade Runner 2099
fot. materiały prasowe

Osadzenie akcji w latach 60. jest ciekawym pomysłem, ponieważ warto przypomnieć, że oryginalne “Ocean’s 11” z Frankiem Sinatra i Deanem Martinem w rolach głównych miało premierę w 1960 roku.

Źródło: Showbiz411.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych